Hala

Blackhawks od 1995 roku grają w hali United Center znajdującej się na Madison Street. Do czasu wybudowania nowego obiektu Jastrzębie rozgrywały mecze w halach Chicago Coliseum i Chicago Stadium.

Fani Hawks zawdzięczają Chicago Stadium Paddy’emu Harmonowi. Fundator obiektu pod koniec lat dwudziestych próbował sprowadzić hokej do Wietrznego Miasta, jednak o kilka kroków przed nim był Major Frederic McLaughlin, który dogadał się z NHL przed Harmonem i stworzył drużynę Chicago Black Hawks. Skoro Harmon nie mógł mieć drużyny, chciał przynajmniej być właścicielem hali, na której nowoutworzony zespół miał grać.

Chicago Stadium otwarto 28 marca 1929 roku pojedynkiem bokserskim pomiędzy Tommym Loughranem i Mickey’em Walkerem. Swój pierwszy mecz Black Hawks rozegrali tam dopiero dziewięć miesięcy później – 15 grudnia 1929 roku. W pierwszym spotkaniu przed nieco ponad 14 tysiącami fanów Hawks pokonali Pittsburgh Pirates 3-1.

Z powodu dosyć niecodziennej konstrukcji i największych na świecie organów (na których grał Al Melgard) Chicago Stadium było strasznie głośną halą, stąd wzięła się jego nieoficjalna nazwa „The Madhouse on Madison”.

Ostatnie spotkanie rozegrane przez Jastrzębie na Chicago Stadium odbyło się 28 kwietnia 1994 roku. W 1992 roku z polecenia właścicieli Hawks i grających w NBA Chicago Bulls, po drugiej stronie ulicy rozpoczęto budowę nowej hali, której sponsorem były linie lotnicze United Airlines.

United Center otwarto w sierpniu 1994 roku, jednak z powodu lokautu Hawks rozegrali tam pierwszy mecz dopiero w styczniu 1995 roku. Chicago na inaugurację wygrało z Edmonton Oilers 5-1, a pierwszego gola w nowym budynku strzelił Joe Murphy. Hala mieści 20,500 ludzi. Obiekt został skonstruowany tak, aby oddawać „The Roar” znany fanom hokeja z Chicago Stadium.