Wyprawa do Kalifornii

0

Nasi ulubieńcy jadą na swój pierwszy wyjazd do Los Angeles w tym sezonie. Dwa poprzednie mecze, rozgrywane w United Center kończyły się dwoma porażkami Chicago 1:3. Czy w Staples Center obejrzymy zwycięstwo Blackhawks?

Gracze Joela Quenneville’a na szczęście nie notują już serii dobrych kilku meczy bez zwycięstwa, jak było to do trochę więcej niż połowy lutego, forma i wyniki Indianina w ostatnich meczach w porównaniu do tamtych dni widocznie wzrosły, bo na pięć ostatnich meczy udało się wygrać z San Jose Sharks i po karnych z Ottawą Senators. W tych meczach dobrze spisywali się zawodnicy z którymi tradycyjnie wiążemy największe nadzieje w Illinois, czyli tacy jak Jonathan Toews, Patrick Kane, Alex DeBrincat czy Artem Anisimov.

Ostatnimi dniami doszły do nas wieści m.in o wymianie Matthew Highmore’a z Nashville Predators za Ryana Hartmana. Zobaczymy czy w meczu w największym mieście Kalifornii ten młody Kanadyjski napastnik pokaże próbkę swojego niewątpliwego talentu, skoro przybył z organizacji, która w ubiegłym sezonie grała w finałach najlepszej ligi hokejowej świata.

Ze strony rywali zagrożenie czeka na pewno ze strony Szweda Christiana Folina, który to w samym tylko ostatnim meczu z Kurtkami z Columbus zapunktował trzykrotnie oraz m.in. tradycyjnie ze strony kapitana organizacji z Miasta Aniołów, Anże Kopitara, który w ostatnich ligowych potyczkach także strzela i asystuje.

Transmisja meczu o 22:00 czasu polskiego. Transmisja meczu dostępna na NHL.tv.

Komentarze

komentarzy

Share.

About Author

Urodzony w tym samym roku, co Ryan Hartman. Z racji nazwiska, jakie posiada, preferuje nocny tryb życia, co od końcówki sezonu 2013/14 sprzyja zarywaniu nocy na NHL, choć pchaniem gumowego krążka po lodzie interesował się już wcześniej. Oprócz hokeja uznaje jedynie piłkę nożną na poziomie Ligi Mistrzów, ale też A-klasy.

Comments are closed.